آموزش وردپرس
خانه / اخبار / پیام تسلیت عضو شورای استان به حادثه دیدگان زلزله در کرمانشاه

پیام تسلیت عضو شورای استان به حادثه دیدگان زلزله در کرمانشاه

 

 

 

عضوشورای شهر مریوان و عضو شورای استان کردستان گفت : زلزله شب گذشته که بسیاری از مناطق ایران و عراق را در برگرفت باعث جانباختن چندی از هموطنانمان شد و البته بسیاری را مجروح و بسیاری را نیز بی خانمان و سرپناه کرد.

 

 

به گزارش ” روابط عمومی شورای شهر مریوان ” هه لاله امینی افزود: این حادثه دل همه ما را به درد آورد و از صمیم قلب این رخداد ناگوار را به ویژه به مردم استان کرمانشاه و همه هموطنانمان در جای جای ایران تسلیت عرض می کنم. شادی روح درگذشتگان را از درگاه خداوند منان مسئلت می طلبم و انشالله مجروحان نیز شفای عاجل یابند.

 

 

  امینی در ادامه خاطرنشان ساخت : این زلزله که خزیدن گسل زاگرس بود و منطقه وسیعی را در برگرفت خسارات مالی و تلفات جانی را نیز در اقلیم کردستان عراق برجای گذاشت، از این رو جا دارد این حادثه تلخ را خدمت سایر همزبانانمان در اقلیم کردستان و تمامی ملت عراق تسلیت عرض کنم.

 

 

این عضو شورای استان کردستان تاکید کرد : هرچند همه مناطق استان کردستان و شهرستان مریوان نیز با شدت زیادی لرزید، اما خوشبختانه خسارات و تلفاتی در این استان گزارش نشده است که از این بابت خداوند بزرگ را شاکرم و از همین تریبون نیز تقدیر و تشکر خود را خدمت تک تک اعضای ستاد بحران و نیروهای امدادی و عملیاتی این ستاد تقدیم می نمایم، که در آماده باش کامل و در کنار مردم بودند و توانستند شرایط را به وضعیت عادی برگردانند.

 

 

وی تصریح نمود: چند شهر از استان کرمانشاه دچار خسارات فراوانی شده است و با توجه به برودت هوا و احتمال بارش ها در چند روز آینده نیاز به کمک و امداد رسانی به آنها را دو چندان می کند، لذا امیدوارم هموطنانمان در همه نقاط ایران و به ویژه هم استانی های عزیز در کردستان دست یاری را به سوی حادثه دیدگان دراز کنند و هر کس هرآنچه در توان دارد ببخشد تا بلکه گوشه ای کوچک از سختی و غم آنها را سبک کرده باشیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.