آموزش وردپرس
خانه / اخبار / مشارکت بانوان در توسعه همه جانبه شهری امری لازم و ضروری است

مشارکت بانوان در توسعه همه جانبه شهری امری لازم و ضروری است

 

 

 

ریاست شورای شهر مریوان گفت : مشارکت همه جانبه بانوان در حوزه های مختلف مدیریتی ، فرهنگی ، اجتماعی و …سبب رشد و توسعه همه جانبه شهری می شود.

 

به گزارش ” روابط عمومی شورای شهر مریوان اسعد شیخ عطاری در جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر با جمعی از بانوان و فعالان این حوزه ، ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت مشارکت گسترده بانوان در حوزه های مختلف مدیریتی ، فرهنگی و اجتماعی ، خاطر نشان ساخت : بانوان نصفی از جامعه ما را تشکیل می دهند، نمی توان به رشد و بالندگی جامعه بدون حضور زنان و مشارکت فعال آنها در حوزه های مختلف امید داشت.

 

شیخ عطاری عنوان کرد : شورای دور پنجم شهر مریوان با توجه به این مهم هرگونه همکاری و تعامل با بانوان و فعالان این حوزه را ارج می نهد و قطعا کمیسیون بانوان این شورا در ارتباطی تنگاتنگ با زنان جامعه خواهد بود.

 

ریاست شورای شهر مریوان با بیان اینکه زنان جامعه ما با مشکلات و موانع بسیاری روبرو هستند ، یادآور شد: آنچه در توان اعضای شورای شهر جهت رفع این مشکلات باشد قطعا دریغ نخواهد شد و تمامی سعی خود را جهت فراهم نمودن فضایی امن و مناسب برای حضور و فعالیت بانوان در امور فرهنگی و اجتماعی خواهیم داشت.

 

شیخ عطاری افزود :با توجه به اظهارات جمعی از بانوان و نتیجه گیری از خواست و مشکلات آنها ، ایجاد فضایی مناسب برای اشتغال بانوان ، بهره گیری از بانوان در اورژانس اجتماعی و مقابله با انواع آسیب های اجتماعی ، ایجاد سمینار های پزشکی مرتبط با حوزه سلامت بانوان ، برنامه ریزی های دقیق و هدفمند در کمیسیون بانوان جهت رسیدگی به امور زنان ، برگزاری سمینار های آموزشی برای بانوان در امور تربیتی، ایجاد فضاهای مناسب شهری جهت ورزش و تفریح بانوان و… از اهداف این شورا و کمیسیون مربوطه در این حوزه خواهد بود .

 

وی از بانوان حاضر در جلسه خواست تا ارتباط خود را با شورای شهر به ویژه کمیسیون بانوان این شورا ادامه دهند تا این کمیسیون بتواند به صورت مدون و برنامه ریزی شده جهت رفع مشکلات بانوان و خدمات رسانی بهتر به این قشر از جامعه گام بردارد.

 

 

گفتنی است جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر مریوان با جمعی از بانوان مریوانی شامگاه چهارشنبه ۱ آذر ماه سال جاری با حضور اسعد شیخ عطاری ریاست شورا ، عبدالله عبدی ، عبدالله امانی ، هلاله امینی ، سروه شهبازی و امید درخشانی در سالن جلسات شورا برگزار شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.