آموزش وردپرس
خانه / اخبار / ماه ربیع الاول، ماه تابش انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان است

ماه ربیع الاول، ماه تابش انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان است

 

 

 

ریاست شورای شهر مریوان طی پیامی حلول ماه ربیع الاول ، ماه میلاد نبی مکرم اسلام ( ص ) را خدمت همه مسلمین جهان ، ایران و به ویژه شهروندان متدین مریوان تبریک گفت.

 

به گزارش ” روابط عمومی شورای شهر مریوان ” اسعد شیخ عطاری طی پیامی ضمن تبریک و شاد باش حلول ماه ربیع الاول ماه میلاد پیامبر نور و رحمت ،آورده است : در این ماه مبارک حوادث تاریخی مهمی از جمله میلاد نبی مکرم اسلام ( ص ) و لیله المبیت به وقوع پیوسته است و به حق می توان گفت این ماه عزیز ، ماه ذخایر برکات خداوند و تابش انوار جمال حضرت حق بر زمین و زمینیان است.

 

 

متن کامل پیام به شرح زیر است :

 

 

ربیع الاول ماه ولادت خورشید بی غروب، عشق بی پایان، جلوه صفات حسنای الهی، سرچشمه رحمت و عطوفت، مظهر عشق و فداکاری و مقرب ترین خلق به عرش کبریایی حضرت محمد ( ص) می باشد.

 

ربیع الاول ماه رخداد حوادث میمون و مبارکی همچون لیله المبیت ، هجرت پیامبر عظیم الشان اسلام ، ازدواج آن حضرت و … است و به حق می توان گفت این ماه عزیز ، ماه ذخایر برکات خداوند و تابش انوار جمال حضرت حق بر زمین و زمینیان است.

 

پیامبر گرامی اسلام در وصف عظمت این ماه فرموده اند : هرکس بشارت ماه ربیع الاول را به من بدهد من بشارت بهشت را به او خواهم داد و، همین حدیث از پیامبر نور و رحمت کافی است تا جایگاه والا و معنوی این ماه را دریابیم و در شکرگزاری نعمت های خداوندگار عالم کوشش کنیم تا رحمت وسیع رب العالمین را در این ماه مبارک برای خود فرهم آوریم .

 

به عنوان ریاست شورای شهر مریوان و به نمایندگی از سایر اعضا، حلول این ماه مبارک و میلاد پر برکت پیام آور عشق و مهربانی را خدمت همه مسلمین جهان ، ایران ، شهروندان متدین مریوانی و به ویژه کارکنان و پرسنل خدوم شهرداری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. انشا الله بتوانیم در این روزهای مبارک لذت بندگی خالصانه را بچشیم و شکر گزار نعمت های بی پایان نور آسمان ها و زمین باشیم.

 

 

اسعد شیخ عطاری
ریاست شورای دور پنجم شهر مریوان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.