آموزش وردپرس
خانه / اخبار / شهرک صنعتی و شهرک نوبهار ساماندهی می شوند

شهرک صنعتی و شهرک نوبهار ساماندهی می شوند

 

 

 

ریاست شورای شهر مریوان طی جلسه ای که با حضور اعضای شورا ، شهردار مریوان ، معاونان و تعاونی شهرک صنعتی برگزار شد گفت : شورا و شهرداری دور پنجم با تمام توان در پی رفع مشکلات محله ها و شهرک های مریوان خواهند بود و قطعا شهرک صنعتی و شهرک نوبهار در اولویت قرار خواهند داشت.

 

 

به گزارش ” روابط عمومی شورای شهر مریوان ” اسعد شیخ عطاری ضمن اشاره به مشکلات متعدد شهرک صنعتی افزود : بدون تردید مشکلات این شهرک مد نظر شورا و شهرداری دور پنجم مریوان می باشد و رفع این مشکلات در اولویت برنامه ریزی های ما می باشد.

 

 

شیخ عطاری در ادامه جلسه تاکید کرد : متاسفانه شهرک نوبهار در سایه برخی کم کاری ها به صورت غیر مجاز تفکیک شده و ساخت و ساز در این شهرک منطبق با استانداردهای شهر نشینی نیست و همین عامل باعث بروز مشکلاتی در این محله شده است.

 

 

وی اظهار داشت : شورا و شهرداری در حد توان در پی رفع این مشکلات بر خواهند آمد .البته در این راه همکاری ، مشارکت و همدلی شهروندان و به ویژه اهالی این دو شهرک از ضروریات و ملزومات می باشد.

 

 

ریاست شورای شهر مریوان خاطر نشان کرد : با توجه به وضعیت مالی شهرداری مقداری زمان نیاز می باشد تا بتوانیم برنامه ریزی هایمان را عملیاتی کنیم و قطعا لازم است شهروندان با پرداخت عوارضات و سایر حق و حقوق خود به شهرداری با ما همکاری کنند تا بتوانیم در ساختن شهری آباد و زیبا نهایت تلاشمان را داشته باشیم.

 

 

اسعد شیخ عطاری در ابتدای جلسه ضمن عرض تسلیت دوباره به ملت ایران و به ویژه شهروندان استان کرمانشاه به خاطر حادثه اخیر، گفت : مردم خونگرم و نوع دوست مریوان با خلق حماسه کمک به هم نوع، برگ زرین دیگری در تاریخ این شهر رقم زدند که مثال زدنی است.

 

 

وی تصریح نمود: ابراز همدردی و جمع آوری کمک های نوع دوستانه توسط مردم و شهروندان مریوانی به حدی کم نظیر و کم سابقه بود که زبانم از ابراز تشکر کردن از این مردم فهیم قاصر مانده است . انشالله که اجر و پاداشتان نزد پروردگار عالم محفوظ خواهد بود.

 

ریاست شورای شهر ضمن اشاره به فعالیت انجمن های فرهنگی و مدنی مریوان و میزان تاثیرات مثبت این کانون ها در حوزه های مختلف، ادامه داد: جا دارد تشکر ویژه ای نیز از اتحادیه انجمن های مریوان و در راس آنها انجمن سبز چیا داشته باشیم که انصافا با تمام توان پای کار آمدند و سهم بسزایی در جمع آوری کمک های نوع دوستانه همشهریان و ارسال آنها، به مناطق حادثه دیده ایفا نمودند.

 

 

گفتنی است این جلسه با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار مریوان ، هیات مدیره تعاونی شهرک صنعتی و نمایندگان مرکز بهداشت شهرستان مریوان شامگاه روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه سالجاری در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.