آموزش وردپرس
خانه / اخبار / برگزاری دوره آموزش غواصی توسط آتش نشانی مریوان در دانشگاه کردستان / تقدیر و تشکر دانشگاه کردستان از ریاست شورای شهر مریوان

برگزاری دوره آموزش غواصی توسط آتش نشانی مریوان در دانشگاه کردستان / تقدیر و تشکر دانشگاه کردستان از ریاست شورای شهر مریوان

 

 

 

اولین دوره آموزشی غواضی در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان توسط تیم غواصی آتش نشانی مریوان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر مریوان، اولین دوره آموزشی غواصی در رشته شیلات دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان به در خواست کتبی این دانشگاه توسط تیم غواصی آتش نشانی مریوان برگزار شد.

 

این دوره به مدت یک هفته از تاریخ ۱۹ الی ۲۵ آبان ماه سالجاری برای رشته شیلات دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان برگزار شد، که ۲۵ دانشجوی این رشته موفق به اخذ مدرک تک ستاره غواصی شدند.

 

دانشگاه کردستان به پاس همکاری و حمایت شورای شهر مریوان از این دوره آموزشی مراتب تقدیر و تشکر خود را از ریاست این شورا اعلام کرد که توسط مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری مریوان به ریاست شورای شهر تقدیم گردید.

 

عیسی جعفری علاوه بر اعلام تقدیر و تشکر دانشگاه کردستان ، مراتب تقدیر و تشکر خود و نیروهای عملیاتی سازمان از اعضای شورای شهر را اعلام و در ادامه افزود: با حمایت های اعضای شورای شهر و شهردار توانمند می توانیم با تکیه بر اصل آموزش و فرهنگ سازی به بسیاری از اهدافمان نایل آییم و خوشبختانه تا این لحظه حمایت های همه جانبه شورا و شهرداری را با خود داشته ایم که جای تشکر فراوان دارد.

 

ریاست شورای شهر مریوان نیز ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی نیروهای عملیاتی این سازمان و مدیر عامل آن ، خاطر نشان کرد: هر آنچه در توان داشته باشیم در حمایت از امور آموزشی و فرهنگ سازی به ویژه در حوزه ایمنی و سلامت جامعه دریغ نخواهیم کرد.

 

اسعد شیخ عطاری ادامه داد : لازم است تا نیروهای این سازمان جهت ارتقای سطح توانایی خود دوره های آموزشی لازم را بگزرانند و ما به عنوان اعضای شورای شهر از اینگونه ایده ها حمایت خواهیم کرد.

 

شیخ عطاری در پایان تاکید کرد: جهت اخذ مدارک لازم مدرسی غواصان آتش نشانی اقدامات لازم صورت خواهد گرفت و با توجه به داشتن دریاچه زریبار و نیروهای توانمند، امیدواریم بتوانیم مدرسه غواصی را زیر نظر سازمان آتش نشانی در مریوان دایر کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.