آموزش وردپرس
خانه / اخبار / آمادگی امدادگران و نیروهای عملیاتی ستاد بحران مریوان قابل تقدیر است / جانباختن شماری از هموطنانمان در کرمانشاه مایه تاثر و تالم خاطر گشت

آمادگی امدادگران و نیروهای عملیاتی ستاد بحران مریوان قابل تقدیر است / جانباختن شماری از هموطنانمان در کرمانشاه مایه تاثر و تالم خاطر گشت

 

 

 

نایب رئیس شورای شهر مریوان گفت : متاسفانه شب گذشته زلزله ای شدید بخشی وسیع از مناطق ایران و عراق را لرزاند که باعث جانباختن صدها نفر و هزاران مجروح بر جا گذاشت.

 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر مریوان، حاج کریم محمدی گفت : متاسفانه شب گذشته زلزله ای شدید بخشی وسیع از مناطق ایران و عراق را لرزاند که باعث جانباختن صدها نفر و هزاران مجروح بر جا گذاشت ، با شنیدن این خبر و انتشار آمار کشته و زخمی ها در استان کرمانشاه ، همگان و ما نیز متاثر گشتیم.

 

محمدی در ادامه افزود : از درگاه خداوند منان برای جانباختگان غفران الهی را مسئلت می طلبم و امیدوارم مجروحان و حادثه دیدگان نیز شفای عاجل یابند.

 

وی خاطر نشان ساخت : این زمین لرزه نسبتا شدید در مریوان نیز احساس شد و البته خساراتی جزئی نیز در پی داشت اما آنچه لازم به یادآوری است آمادگی امدادگران و نیروهای عملیاتی ستاد بحران شهرستان مریوان بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

نایب رئیس شورای شهر مریوان اظهار کرد : بنده از نزدیک شاهد بودم در اسرع وقت نیروهای آتش نشانی ، جمعیت هلال احمر ، نیروهای زحمتکش شهرداری و همه دستگاه های خدمات رسان پای کار آمدند و وضعیت را به بهترین شکل ممکن کنترل کردند .

 

حاج کریم محمدی تصریح نمود: خداوند منان را شاکریم که این بار هم در مقابل خشم و بلایای طبیعت تنها پناهمان بود و امیدوارم این حادثه تلگنری باشد برای یاد کردن از قدرت و عظمت خداوند، که کائنات را با نهایت ظرافت در مدار خود نگه داشته است.

 

وی یادآور شد: این حادثه پیام دیگری داشت و آنهم لزوم پرداختن به امور آموزشی و ارتقای سطح خود ایمنی جامعه و البته تجهیز سازمان های عملیاتی و امداد رسان، تا بتوانند در صورت بروز چنین حوادثی به یاری حادثه دیدگان بشتابند که امیدوارم مد نظر مسئولان مربوطه قرار بگیرد.

 

محمدی در پایان عنوان ساخت : از مردم گرانقدر مریوان نیز نهایت تشکر را دارم که با حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی و همکاری با نیروهای ستاد بحران سهم بسزایی در کنترل وضعیت و عادی سازی شرایط شهر داشتند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.